Hodonínská taneční výprava v sobotu a v neděli v Otrokovicích

Tuto sobotu vyrazili naši tanečníci na pohárovou soutěž do OTROKOVIC, kde se uskutečnil Taneční festival TK Gradace 2017. Taneční výprava byla složena z pěti tanečních párů, kdy nejprve nás reprezentoval Filip Mezihorák s Klaudií Horatiusovou a Matěj Ščepka s Kristýnou Gertnerovou v kategorii juniorů C latina. Pro oba čerstvě nová výkonnostní třída, v které se stále prosazují. Filip s Klaudií se probojovali v konkurenci 17 tanečních párů do těsného finále, kdy skončili na slušném 6. místě u Matěje s Kristýnkou to pak bylo místo 13. První medaile se objevily až u Adama Krůzi s Haničkou Sigmundovou, kteří v kategorii standardních tanců získali krásné 3. místo. Následoval je taneční pár Ondřej Seďa s Ivetkou Koláříkovou, kteří v kategorii nejstarších tanečníků třídy C v latinsko-amerických tancích získali také 3. místo.

Na příčku nejvyšší dosáhl Dětský taneční pár Filip Krist s Lucií Klimešovou, kteří v kategorii junior latina získali s přehledem zlatou medaili. Dnes byla soutěž v Otrokovicích ve znamení taneční Ligy, kdy v kategorii Junior I v konkurenci 35 párů nejlépe zabojoval Petr Kolářík s Amálkou Rumpíkovou, když obsadili 9. místo. O čtyři pozice výše skončil ve stejné kategorii Filip Mezihorák s Klaudií Horatiusovou v konečném 13. pořadí. 24. místo si vybojoval Matěj Ščepka s Kristýnkou Gertnerovou.

V taneční lize juniorů II latiny soutěžil Adam Krůza s Hanou Sigmundovou, ti při svém prvním startu v kategorii starších juniorů do 15 let vybojovali solidní 14. místo z celkového počtu 33. párů :-) Děkujeme všem párům za vzornou reprezentaci města i klubu ORION.


Taneční festival TK Gradace 2017 Otrokovice

Vytisknout stránku Vytisknout stránku