Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci 2017

Tuto sobotu pořádal náš taneční klub ORION druhý ročník mezinárodní taneční soutěže v Kyjově, které se zúčastnilo okolo dvou set tanečních párů z České republiky, Slovenska a také z Polska.

S potěšením můžeme říci, že se úroveň soutěže rok od roku zvyšuje a svědčí o tom i spokojenost tanečníků, kteří k nám přijeli. Za super organizaci a přípravu celé akce, patří největší poděkování všem rodičům z TK ORION, kteří byli ochotní a v pátek a sobotu soutěž připravovali, od vedení lub jim touto cestou ještě jednou moc děkujeme :)

TK ORION nasadil do soutěžního pole celkem 13 tanečních párů a podařilo se našemu klubu získat 4 zlaté, 4 stříbrné a 4 bronzové medaile. Jmenovitě Adam Krůza a Hanička Sigmundová - 1x zlato Jun II B LAT, 1x zlato Jun I C STT, 1x stříbro Jun II C STT, Petr Kolářík a Amálka Rumpíková 1x stříbro Jun II B LAT, 1x bronz Jun I C STT, Filip Mezihorák a Klaudinka Horatiusová 1x bronz Jun I C LAT, Filip Krist a Lucinka Klimešová 1x zlato Děti II TPV, 1x stříbro Jun I LAT E, Štefan Polák a Klárka Macejková 2x bronz Děti I E a Děti II E. Ondřej Seďa 1x zlato Dospělí C LAT, 1x stříbro Dospělí E STT.

Všem párům, kteří náš klub reprezentovali děkujeme a přejeme jim další a další krásné výsledky. Dále děkujeme našim trenérům a to především paní Renatě Mrázové, která vyučuje standardní tance v našem klubu a dále Radkovi Muchovi s Yanou Grishchenko, kteří vyučují latinko-americké tance.


Kyjovský taneční festival 2017

Vytisknout stránku Vytisknout stránku