Výsledky soutěží v říjnu 2017

Uherské Hradiště

Taneční sezóna v plném proudu a nebylo tomu jinak i dnes v Uherském Hradišti :-) na této postupové taneční soutěži nás reprezentovaly 3 taneční páry :-) a s radostí můžeme konstatovat, že všichni zabojovali a získali pro nás klub medaile! Nejprve zabojoval Matěj Ščepka s Kristýnou Gertnerovi, kteří v kat. JUN I standard získali 2. místo :-) Další bojovník našeho klubu byl Filip Krist a Lucie Klimešová, tento taneční pár získal stříbrnou medaili v kategorii Děti II kombinace a další stříbrnou medaili v kategorii Juniorů II kombinace. Posledním z trojce soutěžících byl Štefan Polák s Klárkou Macejkovou. Tento taneční pár získal 3. místo v kategorii Deti II E kombinace. Všem třem tanečním párům gratulujeme a děkujeme ;-)

Brno Starlet

Medailový hattric ;-) Z Brna dnešní výsledky: Adam Krůza a Hana Sigmundova ZLATO v juniorech C standard a Štefan Polák s Klarkou Macejkovou 2x ZLATO děti I a II kombinace! Adam s Haničkou přidal zisk nové výkonnostní třídy ve standardních tancích, třídu B.

Hradec Králové + Brno

Čtyři medaile a triumf na mezinárodním poli
4 medaile a triumf na mezinárodním poli, to je bilance slováckého tanečního klubu ORION z Brna a Hradce Králové. Na mezinárodní taneční soutěži v Hradci králové pořádanou světovou taneční federací, nás v latinsko-amerických tancích v konkurenci 47 tanečních párů reprezentoval Petr Kolářík s Amálií Rumpíkovou. Petr s Amálkou dosáhli pro letošní rok zatím nejlepšího tanečního výsledku našeho klubu na mezinárodním tanečním poli, když se jim podařilo probojovat až do semifinále, kde skončili na konečném 13. místě. Podařilo se jim porazit dosavadní špičku, Českého tanečního ranklistu. K tomu to super výsledku moc gratulujeme, je to pro jejich tancování velký přínos a motivace do dalšího soutěžního klání. Naše Kyjovská taneční hvězda Petr Kolářík, patří k jedním z nejtalentovanějších tanečníků v našem klubu a jsme na něj právem pyšní.

Poslední soutěž v Brně Kometa Low Cost přinesla 2. místo v latinsko-amerických tancích Filipovi Mezihorákovi a Klaudii Horatiusové, kteří konečně úspěšně prorazili v nové výkonnostní třídě a vybojovali krásný bronz v konkurenci 13 párů. Velký úspěch v podobě 3. místo vybojoval Matěj Ščepka a Kristýnka Gertnerová ve standardních tancích v konkurenci 15 tanečních párů z Moravy a Čech. Jedno 2. místo a jedno 3. místo získal Štefan Polák s Klárkou Macejkovou, kteří vybojovali v kombinaci latinsko-amerických a standardních tancích toto pěkné umístění. Úspěchy našich párů nás těší o to víc, když každý víkend naše páry vozí ze soutěží takové úspěchy, taková práce nás pak opravdu baví, podotýká předseda klubu Rudolf Jelínek.

Uherské Hradiště Brno Brno + Hradec Brno + Hradec 3 Brno + Hradec 2 Brno (b)

Vytisknout stránku Vytisknout stránku