Trenéři našich párů

Hlavní trenéři

Radek Mucha a Yana Grishchenko
Vynikající taneční pár v latinsko-amerických tancích. Oba jsou mnohaletými reprezentanty ČR v latinsko-amerických tancích. Se svými bývalými partnery získali mnoho úspěchů, mezi které patří například: několikanásobný Více mistr ČR v kategorii Dospělých, Mistr ČR v kategorii mládež, Mistr ČR v kategorii Under 21 a další. Spolu Mistrovský taneční pár v kategorii Dospělých LAT pro rok 2016 a úspěšní reprezentanti České republiky na mezinárodních tanečních soutěžích.

Radek Mucha a Yana Grishchenko

Renata Mrázová
Několikanásobná mistryně České republiky v 10-tancích a mistryně České republiky ve Standardních tancích. Úspěšná trenérka a choreografka, trenérka a porotkyně 1. třídy, semifinalistka Mistrovství světa a Evropy v 10-tancích.

Renata Mrázová

Rudolf Jelínek
Zakladatel, předseda klubu a trenér tanečníků TPV, E a D,C. Tanečník mezinárodní taneční třídy v latinsko-amerických tancích. Velký taneční nadšenec a podporovatel sportovního tance v Hodoníně a v širokém okolí. Trenér tanečních kurzů LATINO ladies, tanečních kurzů kubánské salsy a společenských tanců.

Rudolf Jelínek


Další trenéři

Pavlína Jelínková
Bývalá tanečnice třídy B v latinsko-amerických tancích, více mistryně České republiky v kat. Družstev, taneční nadšenkyně a trenérka taneční přípravky TK ORION, trenérka tanečních kurzů Salsy a kurzů pro dospělé a studenty.

Pavlína Jelínková

Iveta Koláříková
Stále aktivní tanečnice, taneční nadšenkyně a trenérka začínajících dětí v tanečních přípravkách.

Iveta Koláříková

Ivana Šupová
Bývalá tanečnice třídy B v latinsko-amerických tancích, trenérka začínajících dětí v LAT, hlavní trenérka taneční skupiny LATINO Girls, trenérka tanečních kurzů LATINO Ladies a kurzů Salsy. Bývalá trenérka soutěžního Aerobiku v Hodoníně.

Ivana Šupová

Světlana Chvátalová
Aktivní tanečnice karibských tanců, taneční nadšenkyně a trenérka začínajících dětí v tanečních přípravkách

Světlana Chvátalová

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 2Hodnocení